CIRKS

Pirmā dzimšanas diena!

dzimšanas diena pavasarī!

Pirmā dzimšanas diena ir liels notikums. Mammai! Un tā tas arī bija! Pirmkārt, svētkus ļoti vēlējos sarīkot sev un saviem mīļajiem, kurus sen nebiju satikusi. 

Prātot idejas jau sāku janvārī un kaut kā tiku līdz tēmai cirks. Jautra, koša, garšīga un atrakcijām bagāta tēma. Ielūgums! Ļoti svarīgs, jo saņemt personīgi ielūgumu uz ballīti ir neaprakstāmi. Ielūgumam noteikti ir jāvēsta par tēmas izvēli, par vietu, par laiku. Zīmēju vairākas skices, un galu galā nonācu pie jautra,atraktīva zīmējuma:) 

Visi esam bijuši kaut reizi cirkā un zinām, ka ir gan joki, smiekli, atrakcijas, dzīvnieki un, protams, cukurvate! Uzreiz sapratu,ka arī es vēlos, lai arī man ir pārsteigums un svētku sajūta, lai gan zināju,ka steiga, satraukums un visa sagatavošana tik un tā būs, un tieši tādēļ izvēlējos pasākuma vadītāju. Un Sanda no Improvizācijas šova Spiediens bija tieši tas, ko vēlējos:) 

Pastāstīju savas vēlmes, idejas- visu, visu,kas varētu noderēt, lai uzburtu cirku. Un Sandai izdevās. Es pat gribētu teikt,ka mums visiem kopā izdevās, jo kas gan ir pasākums bez viesiem.Tā kā neko nezināju, ko ir ieplānojusi Sanda, tad man arī tika tik kārotais mazais pārsteiguma moments. 

Viesības izvēlējos svinēt fantastiskā, bērniem tik draudzīgā vidē- bērnudārzā, un Skola mazajiem Poga ir kā reiz piemērota,lai rīkotu ballītes bērniem;) plašas telpas, daudz saules gaismas, atrodas centrā ( Vef rajonā). Kāpēc ne mājās? Nu gluži vienkārši, lai sarīkotu cirku vajag plašas telpas, jo notiks gan rotaļas, gan ālēšanās, gan dejošana, un dzīvoklī noteikti būtu par šauru.

Nu lūk! Trīs mēnešus domāts, plānots, pa vakariem veidotas dekorācijas, kamēr mazais guļ....un beigās ar daudz daudz palīgiem, manuprāt, izdevās uzburt to,ko vēlējos;) 

IMG_4926.jpg
IMG_4930.jpg

Iepriekšējā vakarā ilgi rosījos virtuvē, man, protams, bija palīgi! Cepām kūkas, pīrāgus, vārījām zupu un vēl un vēl...kravājām mantas, traukus, dekorācijas, lai rīts iesāktos bez lieka stresa, kurš tik un tā iezagās. Un tad, kad kūka un 20 dzelteni baloni tika iestūķēti auto un kūka tika cieši turēta klēpī, lai uz straujiem pagriezieniem neielidotu stiklā, auto pārpārēm ar ēdienu, traukiem un fantastisku garastāvokli tika nogādāti galamērķī...Ballīte varēja sākties! Vispirms gan vajadzēja pamatīgi noskrieties, lai viss nostātos pareizajās vietās. Draugus cienājām ar mājās spiestu ābolu sulu, zemeņu kūku, sātīgo pīrāgu, dārzeņiem, zupu.

IMG_4929.jpg

Esmu saldummīle, loģiski, ka kūkas bija vairākas, bet Hugo īpašā kūka viena! 

IMG_4932.jpg

Viesi lēnām sāk rosīties- radi, draugi. Lieli un mazi. Sanda visus sagaidīja ar kādu mazu uzdevumu, pozitīvu joku. Bērni mācījās veidot no baloniem dzīvniekus, puķes, un, ja gribēja, uzdāvināja gaviļniekam. Mazais jubilārs saldi izgulējies, ieradās un patiesi bija priecīgs par to, kas viņu sagaidīja. 

IMG_4954.jpg
IMG_5021.jpg

Dzimšanas dienas svinības kopumā ilga apmēram 4 stundas. Bērniem bija pietiekoši laiks, lai izdauzītos, izdejotos, ālētos, izpētīt, kā rodas cukurvate, veidot klauna brilles.

IMG_5163.jpg

Mūsu Cirkā bija arī pats gudrākais un mīļākais kaķis! Tas veica dažādus bērniem draudzīgus trikus- deva ķepu, griezās, gulēja, leca, ripināja kamolu.

Vēl mēs taisījām smieklīgas brilles, pozējām ar klauna deguniem, smējāmies, čalojām, nopūtām pirmo svecīti, noslaucīju laimes asaru, kopā bildējāmies un katrs mazais ballētājs devās mājās ar vienu dzeltenu balonu;)

IMG_5372.jpg

Brīnumjaukās dāvanas, kā iedvesma citiem ....

IMG_5283.jpg
  • grāmata vienmēr ir jauka, lieliska un sirsnīga dāvana
  • šūpuļzirgs
  • šūpoles
  • lego Duplo
  • koka kluči
  • liels auto, uz kura pats var braukt
  • Domiņas dzīvnieku puzzles
  • krāsas mazajiem gleznotājiem

Bet, ja godīgi, tad dāvanas ir tikai otrajā plānā.....pirmajā viennozīmīgi ir satikšanās prieks! Un prieks noteikti virmoja visas dienas garumā! Paldies par šo pirmo, otro un nu jau trešo gadu! Mīlu augt kopā, sajust ik dienu, izgaršot, izsāpēt un katru vakaru pirms miega apzināties, cik plaša ir mūsu beznosacījuma mīlestība! Tik vienkārša un patiesa!

Liels paldies par mirkļiem Sandijai Veipai!

Lietus un mākoņi

Lietus un mākoņi

LIELS UN MAZS

LIELS UN MAZS