OLA un VISTA

OLA un VISTA

Pavasaris nu dien jau ir iekāpis manās kurpēs! Vai arī es esmu iekāpusi pavasarī! Un tas pat nav svarīgi, jo sajūta par to, ka saule ir tuvu, silda un liek smaidīt vairāk. Gaisma atgriežas! Beidzot! Jau nespēju sagaidīt vakarus, kas piepildīti ar saules gaismu, dzestrumu, vēlām sarunām un pastaigām. Sajūtot pavasari, tuvojas arī Lieldienas. Tie ir mani-mūsu ģimenes- svētki. Tā pat kā Ziemassvētki! Lieldienas ir Saules svētki, man tā gribētos tos dēvēt. Apaļi, saulaini, zaļi un raibi svētki, nu gluži kā pašas olas. Svētkiem gatavoties man patīk, nenoliegšu. Uzburt sajūtas! 

Pirms gada Hugo bija "šķirojamais" periods, sauksim to tā;) ( 1, 10) Patika saimnieciski darbi! Piedāvāju dažādus liešanas, bēršanas, šķirošanas, likšanas no viena trauka otrā darbiņus. Puika ar degsmi un iekšēju mieru tos veica, pat ilgāk kā 30 minūtes, bet tas pat nav svarīgi;) Tuvojoties Lieldienām piedāvāju amizanto olu un cāļu darbiņu. Olas un cāļi, divi trauki, kur tos šķirot ar pincetes palīdzību, vai pirkstiņiem. 

_DSC0005.jpg

Mazi, pūkaini, mīlīgi....atceros, ka pirmo reizi Hugo pētīja tos tik ilgi, ka beigās paziņoja, ka esot īsti. Bet ļoti priecājos, ka ir arī mums iespēja dzīvoties laukos, kur viss ir patiess un īsts. Barot un samīļot cālīšus. 

Šogad mums būs pētīšanas darbiņš. Kur rodas cālīši? Olās? Kas viņus tur ieliek? Kāpēc olas jāsilda? Un noteikti uz visu stāstīto būs mūsu mīļais KĀPĒC? Tas šobrīd pārsvarā tiek lietots , pat kā atbildes forma...reizēm gan tas skan diezgan smieklīgi. 

_DSC1084.jpg

Neliels kartiņu materiāls, grāmatas ar ilustrācijām, īstas čaumalas no laukiem, Safari firmas cikls- no Olas līdz Vistai, vai otrādāk....Nedaudz sajūtas....un esmu gatava jautājumu daudzumam! Jo ir jau arī interesanti uzzināt, kā kas rodas! Piekritīsiet?!

_DSC1080.jpg
_DSC1095.jpg
28+1+2

28+1+2

PLASTILĪNS

PLASTILĪNS