28+1+2

28+1+2

Šodien ielūdzām tēti uz randiņu. Īstu, nu pa visam īstu dzimšanas dienas randiņu. Trijatā. Es gan pirmo reizi biju randiņā trijatā, bet šis bija viens no labākajiem randiņiem pēdējo trīs gadu laikā. Nu tik iedomājies, randiņš ar diviem lieliskiem vīriešiem ! Turklāt abi manējie, lai gan viens no diviem regulāri  piestāda rēķinu par īpašumtiesībām.

_DSC0174.jpg

Piecēlāmies un Hugo paziņo, ka plastilīnam būs būt! Kāda runa,ja priekšnieks ziņo, tad jādara. 

_DSC0171.jpg

Un varbūt neticēsiet, bet plastilīns mani iedvesmoja mazām svinībām. Un kāpēc gan ne, šodien kā reiz ir otrdiena- tā tad brīvs.  Un turklāt neatceramies,kad esam svinējuši tētim dzimšanas dienu, jo gluži vienkārši tā nav svinēta kādus gadus.....pat neatceros cik, jo skaitīt gadus beidzu pie skaitļa 23. Pēc tam gan  filma ir pazudusi.

_DSC0185.jpg

Kamēr tētis darbojas ar savām lietām, mēs čukstam, spiegojam, meklējam tasītes, slēpjam traukus zem džemperiem, pūšam balonus un meklējam sveces. Jā! Ballītē! Lai iet, nopūtīsim tās sveces trīs reizes- par pirmo gadu, par otro un par to divdesmit astoto! Šogad būs pirmā dēla dzimšanas diena, kurā tētis būs klāt! Protams, izņemot pašu dzimšanas brīdi. Bet šogad diezgan nereālas sajūtas....vai tad tā mēdz būt? Kā tad tas ir, ja tētis ir mājās un ir dzimšanas diena.

_DSC0213.jpg
_DSC0222.jpg

Nu tik vienkārši mēs te tā sēdējām, uz grīdas ar garšīgākajiem burkāniem un kūkām, un ar tik feinu un īstu sajūtu sirdī! Nu es tak jums saku,tā laime tiešām slēpjas mazos un patiesos momentos. Un tos uzburam mēs paši! Es vismaz gribu tam ticēt. Ik dienu. 

12 MĒNEŠI

12 MĒNEŠI

OLA un VISTA

OLA un VISTA