12 MĒNEŠI

12 MĒNEŠI

12 Mēneši prieka, laimes, asaru, noguruma, pārslodzes, agru rītu, vēlu vakaru, bezmiega naktis, pirmo smaidu, soļu un tik daudz vārdu. Daudz jauna un neizjusta. Pirmā vilšanās un pārsteigums. Mammas ikdiena un rūpes.  Rutīna un svētki. Nemazgāti mati. Reizēm. Ilgas pastaigas. Nedaudz vientulības. Ilgas. Bet tikai nedaudz. 365 miega dziesmas. Bezgalīgi daudz mīļuma, buču, glāstu un laimes asaru. Un, ja vien, es izkliegtu, cik liela un īsta ir laime būt vecākiem. Būt šeit un tagad. Ik rudeņus, ziemas, vasaras un pavasarus. Augt līdzās un sajust.

_DSC0362.jpg
_DSC0420.jpg

Cenšos atcerēties savu-mūsu- pirmo gadu kopā! Tētis mājās ārkārtīgi maz, īstus un patiesus 4 mēnešu, bet visādi citādi pirmo gadu atceros ar mieru. Miers. Ikdiena. Mūsu. Vēli un tumsu piepildīti vakari pie loga, vērojot zvaigznes. Klusums un raudas. Ķermenis kliedz un trīc, cik ļoti miegu tas pieprasa, bet tādu brīžu tik maz. Maz. ......bet te tu stāvi naktskreklā, ar 30 piedzīvojumu pilnām dienām uz rokām, basām kājām, saules apspīdēta, ar asarām acīs un vienīgo, ko atceries ir kluss...Nebrauc! Lūdzu! Es netikšu galā! Netikšu......Nē! ....bet man kluss pretī- tu esi stipra! 

Durvis aizveras.....un sākas cita pasaule! 

Pirmais gads noteikti ir īpašāks kā citi. Mūsu gads ir izmētāts ar atmiņām pa mazām lapām, un tad es nopūšos, kaut ātrāk būtu atlidojusi doma par maniem 12 mēnešiem. Bet.....bet, ja nebūtu tā, kā ir, tad noteikti nemaz nerastos doma par šiem atmiņu stāstiem.

_DSC0416.jpg

Lai jums sajūtu pilnas atmiņas....tik garšīgas, ka paliek mazliet bail, cik skaistas!

  • 12 Mēneši- Bilžu Burtu kartiņas mammai! Atmiņas, ko uzburt ik brīdi lasot....12 kartītes 14x19 cm lielas-uz vienas puses ilustrācija ar ciparu ( attiecīgo mēnesi, kas izdzīvots sajūtās ), otra puse brīva. 
Vesela diena!

Vesela diena!

28+1+2

28+1+2