KUR TU DZĪVO?

KUR TU DZĪVO?

Kur katrs no mums dzīvo? Kur dzīvoju es? Darbiņš ar mājām un māju iemītniekiem. Mūsu mājās dzīvo muša, skudra, zivs, suns, zirgs, pērtiķis, stārķis un citi draugi. Kopā tad nu sēdāmies uz grīdas un es pastāstīju par māju iemītniekiem un viņu mājām. Tā mēs allaž darām-sēžamies uz grīdas, vai pie palodzes, un runājamies...... Kāpēc katram tad mums ir sava māja, vieta, kur justies labi? Meklējām mājas un bīdījām kastītes kopā. Runājāmies.

_DSC1055.jpg

Kad veidoju šo darbiņu, jau izdomāju,ka lieliski būtu darbiņu papildināt ar maziem prototipiem- muša, skudra, putns, cilvēkbērns un citi, kurus tad ievieto attiecīgi katrā no kastītēm. 

_DSC1065.jpg

Zvaigzne ABC veikalos- jautāt pēc Safari mazajām figūriņām- noteikti pārdevēja parādīs, kur meklēt. Figūriņas ir lieliskas- mūsmājās ir jau diezgan liela kolekcija, kuru arī izmantojam dažādām aktivitātēm, un šim darbiņam, kā reiz noderēja.

Kas nepieciešams?

  • Lielas sērkociņu kastītes
  • attēli
  • ja ļoti ir vēlme pēc vienkrāsainām kastītēm, tad var noderēt līmplēve.

Šo darbiņu esmu iecerējusi veidot kā burtu, vai ciparu darbiņu. Lielie burti un mazie burti. Uz kastītes  lielais burts, atrast mazo un savienot. Vai nedaudz sarežģītāk- uz kastītes burts, atrast attēlu, kurš sākas ar tādu skaņu kā uz kastītes

Vai ciparu darbiņš.... uz kastītes attiecīgi cipari no 1-10 un kastītē jāievieto attiecīgi tik pogu, cik norādīts. Bet ievieto, ko vēlies- pupas, zirņus, pogas, kociņus...kas tev mājās atrodas.

 

BILŽU BURTI

BILŽU BURTI

Lietus un mākoņi

Lietus un mākoņi