Mazie atklājumi

Mazie atklājumi

Latvijā top tik daudz skaistas un, manuprāt, gaumīgas lietas bērniem. Sākot no apģērba un beidzot ar interjera priekšmetiem. Arī man patīk iedvesmoties, meklēt ko jaunu un skaistu, radītu ar mīlestību. Vēlos pastāstīt par pēdējā laika manām tirgus pērlēm, kas iespējams noderēs arī tev. 

  • Drawies krītiņi! Tie,kas seko līdzi manām Instagramm dienām, tad ir pamanījuši, ka mūsmājās uz tāfeles tiek zīmēts ar mazām mellenītēm. Ļoti garšīgiem krītiņiem! Ieva ir parūpējusies arī par mazo komplektiņu, kas cenas ziņā krietni atšķiras no lielā. ( 13eiro ) Tajā ietilps zemene, gurķis, banāns un 10 mellenītes. Krītiņus varēsi aplūkot un nopirkt veikalā Mazputniņš, Miera ielā 19, Rīgā., kā arī pasūtot pie ieva@drawies.com. 
  Foto Lolita Kaliņa

Foto Lolita Kaliņa

  • Craffox Veramā koka rotaļlieta. Ar šo rotaļlietu mazulis var darboties un mācīties kustināt pirkstiņus. Pat ja rotaļlieta nokļūs mazuļa mutē, tad par to nav jāuztraucas. Rotaļlietai izmantots koks, kas ir pārklāts ar dabisku un antialerģisku eļļu un bērniem drošu ūdens bāzes krāsu. Man patīk veramās rotaļlietas , tās veicina bērna kustību koordināciju un attīsta pirkstu motoriku. Turklāt šis veramais ir lakonisks un gaumīgs savā dizainā. Auklas garums astoņdesmit centimetri-pietiekami daudz lai auklu izvērtu caur visiem caurumiņiem. Rotaļlieta pieejama dažādās krāsās. Meklē etsy.com ,kā arī pasūtot facebook lapā. 
il_570xN.900400817_mpth.jpg
  • Tava taka  dzīvnieku maskas. Par kaut ko šādu sapņoju jau sen, kad nejauši uzgāju Instagramm firmu,kas veido šāda tipa maskas. Un re! Divas meitenes Oļesja un Aļja ir radījušās tiešām mākslas darbu! Lai gan maskas mājaslapā galvenokārt redzamas pieaugušajiem, bet esmu pārliecināta,ka bērniem tās piestāvētu tik pat, cik lielajiem. Kādai skolas ludziņai, bērnu ballītei , kāzām, tematiskajām ballītēm, vai iejūtoties kādā no tēliem. Droši ielūkojies http://www.tavataka.com/ ! Iedvesmojoši! 
 Zaķis nu dien ir mans favorīts! cena 25 eiro.  tavataka.com

Zaķis nu dien ir mans favorīts! cena 25 eiro. tavataka.com

  • Baby.MORE ciparu virtenes! Madara nu dien rada smukumus! Un no sirds, tas ir jūtams. Katra lieta ir apmīļota un radīta ar lielu mīlestību. Manu uzmanību pievērsa ciparu virtenes bērnu istabai! Skaisti un ar pievienoto vērtību! 
13014832_1711352185813790_1155040071_n.jpg
  • Līnas Ivanovas grāmata bērniem par Zeķu Zaķi. Aizraujoša bilžu grāmatiņa bērniem par Zeķu Zaķa piedzīvojumiem Ķērpju mežā kopā ar viņa draugiem Pauliņu un Kauliņu. Pieejama grāmatnīcās visā Latvijā. 
12993546_992788827476614_2114061091136351348_n.jpg
  • PoPofColordesign Rotaļu rikas. Garšīgas nu dien! Rotaļu rika ir lieliska alternatīva ierastajām rotaļlietām. Latvijas tumšā maizīte ar gurķīti, papriku, oliņu vai tomātu. Brokastosim kopā! 
 Nopirtk vari  etsy.com

Nopirtk vari etsy.com

Man patīk dalīties ar labo, iedvesmojošo, tādēļ šodien par skaisto, kas radīts Latvijā. 

TonSai pludmale

TonSai pludmale

Bangkoka

Bangkoka