vecMĀMIŅAI

vecMĀMIŅAI

Pa piena ceļu bērni nāk. 

Pie savas māmiņas tu ieradies no zvaigznītes un biji ļoti mazs.

Bet tētis tevi izcēla no lielā lāča ratiem.

Tu biji brīnumbēbītis ar mākonīša matiem.

Mēs mājās tevi aiznesām pa piesnigušu ielu,

Tu biji mazs- bet pasaule tev nebija par lielu.

/Inese Zandere /

_DSC0367.jpg

Bet vispār es jau sen tev gribēju ko teikt....Es Tevi dikti, dikti mīlu! vecMĀMIŅ! Ome! Mece!. Mimme! Omamma....Paldies, ka lutini un dzirdi katru manu kaprīzi! Paldies, kad pažēlo, uzklausi un noglāsti. Paldies, ka baries mazāk kā mamma un tētis. Paldies, ka ālējies un māci tautas bumbu, un tas nekas, ka to māca tikai 3 klasē. Paldies, ka ierādi dārza darbiņus un lauku burvību. Paldies par biezpiena gardajiem plāceņiem, kad mamma svētdienu rītos gardi guļ....Paldies par dāvanām un smaidiem. Paldies, ka man esi...! Paldies, ka man ir divas superOMES! 

Mazas idejas mūsu mīļajām...jo diena, kad mīlēsim mazliet vairāk tuvojas! Mēs  sarosījāmies un uzcepām dāvanas mūsu omēm. 

_DSC0408.jpg

Īpašā tasīte brīvdienu rītiem. Porcelānam paredzēts marķieris ar kuru zīmēt tik pat viegli kā ar parasto. Šie speciāli paredzēti bērnu aktivitātēm. Krāsas daudz un dažādas. Hugo izvēlējās šīs divas. Viena marķiera cena noteikti atšķiras no vietas, kur tie tiek iegādāti. Mūsējie katrs 2.15 eiro. Pēc zīmējuma tasīte ir jāapdedzina cepeškrāsnī, lai nenomazgājas mākslas darbiņš.

_DSC0427.jpg
_DSC0414.jpg
_DSC0405.jpg

Auto uz vienas un lidmašīna uz otras tasītes. Un, protams, burti.

_DSC0548.jpg
_DSC0552.jpg

Un vēl mēs izmēģinājām porcelāna masu, kas sastings. Veidojām mazas glezniņas. Es izrullēju, jo mazajam tas būtu par grūtu- pacieta un nav elastīga. Uzspiedām pa virsu mežģīnes rakstu un spiedām mazās pērlītes. Divi caurumi un gaidām, kad sacietēs. Vēl var ielipināt spogulīti, lai omēm ir ,kur spoguļoties, pielīmēt magnētu, lai glezniņa gozējas pie ledusskapja ik dienu. 

_DSC0455.jpg
_DSC0489.jpg

Sacietēs un iesiesim caurumos lentīti.

_DSC0521.jpg

Nav jau svarīgi ko un cik dārgu, bet galvenais, lai no sirsniņas .....Atceros, kā bērnībā ar brāli agri no rīta pidžamās lecām laukā, lai saplūktu tikko plaukušas pavasara puķītes. Pagatavotu brokastis un ļautu mazliet ilgāk pavārtīties pa gultu, jo mamma mums viena un pati, pati dārgākā uz pasaules. Arī es vēlos savam mazajam ierādīt, ka mīlēt var ar mazumiņu, bet līdz mēnesim un atpakaļ. Skaistums slēpjas niekos un sīkumos. Ar zīmējumu, ar paša ceptu omleti un pagatavotu tējas krūzi. Ar smaidu un sulīgu buču. 

Paldies visām lieliskajām māmiņām, jūs visas esat brīnumainas un iedvesmas pilnas. Starosim! 

Būsim kopā ar saviem dārgākajiem cilvēkiem pasaulē.

Phi Phi

Phi Phi

Darīt pašam!

Darīt pašam!