GRIEZNES

GRIEZNES

Darīt pašam jau ir ikdiena. Un labi vien ir, jo tik daudz ko var apgūt caur īstajiem darbiem. Nav daudz jādomā, tikai nedaudz, lai ieinteresētu. Tā, lai aizrauj...Tas pats ar grieznēm un griešanu. Mums ir grieznes parastās no grāmatnīcas- ērtas un vieglas.  Hugo īpašu interesi nav izrādījis par grieznēm un pašu procesu, bet zinu, ka tas spēj aizraut...( labi jau labi, es vienkārši neesmu uzbāzusies ar tām ) Turklāt griešana paver citus darbības laukus. Mums sākums vienkāršs. Loksnes un grieznes. Ierādu kā jātur grieznes, lai ērtāk griezt. Bet kā jau trīsgadnieks, paspēj vēl protestu uztaisīt, parādīt, kā pareizi jātur grieznes un tikai tad mums izveidojas sadarbība. 

_DSC0251.jpg
_DSC0237.jpg

Tā kā friziera apmeklējums ir kliegšana, raudāšana, man sāp, nogriezīs ausis utt., ( šāda reakcija parādījās  pēc neveiksmīgas iegriešanas kakla ) Tad nodomāju, ja iejutīsies friziera lomā, iespējams, paliks vieglāk un varēsim iztikt bez lielās histērijas. To varēs redzēt, kad dosimies pie friziera, bet tikmēr.....jautra nodarbe. Safrizēt tantes. Pati nopietnība un atbildība. Brīžiem jau acīs pazibēja ideja, ausis arī jāgriež?! 

_DSC0252.jpg

Tantukiem galvas no bieza papīra un mati no papīra sloksnēm. 

_DSC0307.jpg
_DSC0300.jpg
_DSC0294.jpg
_DSC0289.jpg

Un tad ir stāsts par ziediem...Tie arī ļoti patīk. Pašam ieliet vāzē ūdeni, nogriezt kātiņus, sakārtot vāzītē narcises un nolikt pie gultas uz plauktiņa. 

_DSC0322.jpg
_DSC0344.jpg
_DSC0354.jpg

Nu re, un māmiņdienā man būs, kas sakārto ziedus vāzēs;) Lai jauka darbošanās! 

mammas diena

mammas diena

Phi Phi

Phi Phi