Miga!

Kad laukā ir iestājies rudens, mēs ielienam alā. Savā migā! Ar siltu kakao un segu. Daudz slinkojam un patiešām izbaudām laiku muļķojoties, dejojot, lēkājot pie mīļākās mūzikas, vērojot gudrās grāmatas,  ejot vēlu gulēt ( jā, jo ir tak brīvdienas! ) Eh, nu nevaram neko nokavēt, dzīvojam tagad...Manī ir sajūta, ka man ir jādod mazliet vairāk , lai tēta prombūtni kliedētu ar lielāku devu vecāku mīlestības, jo ir brīži, kā šī lietus diena, kad ilgas piezogas biežāk....Reizēm no malas varbūt liekas,ka esmu noķērusi "ideālās" mammas sindromu, bet patiesība ir tāda, ka nemaz tāda neesmu un nealkstu būt. Mums allaž ir netīro trauku kalns, kā arī drēbju kalni reizēm pārsniedz Himalaju virsotnes, bet esmu nu dien iemācījusies tos apiet, lai, piemēram, uzceltu migu. Kopš tukšums ir pametis manu galvu, es jūtos fantastiski un ir sajūta, ka esmu īstajā vietā un laikā. 

_DSC0227.jpg

Ja ir skumjas, mēs "zvanām" tētim- un stāstam visu, kas notiek...ko darām...

_DSC0232.jpg
_DSC0248.jpg

Šodien uzcēlām migu. Nu, migu parasto, no manas bērnības. Jāteic, ka šī gan izskatās mazliet garšīgāk kā manā bērnībā.

_DSC0217.jpg

Līdām iekšā un pētījām enciklopēdijas. 

_DSC0270.jpg

Ķērām sajūtas aiz astes. Man šķiet, ka Nauris ir bezgala laimīgs ik dienu saņemt mazās laimes kartiņas. Mēs ticam, ka tas palīdz !

Godīgi sakot gulēt diendusu šādā migā ir tīrā bauda!

_DSC0221.jpg

Būsim vasarā vairāk kopā ar saviem labākajiem draugiem- bērniem. Pie dabas, ūdeņos, pļavās, mežos un pilsētās. Atklāsim jaunas sajūtas. Apgulsimies pļavā un meklēsim mākoņos aitas. Ravēsim dobes un ēdīsim tomātus no zara. Dosimies ciemos un vienkārši būsim! Būsim kopā!

Krāsas dabā

Krāsas dabā

Ledus!

Ledus!