Hebe pavasaris

Hebe pavasaris

Vai zinājāt, ka uz planētas dzīvo vairs tikai trīs Ziemeļu baltie degunradži? Un, ka Londonā ik mēnesi piedzimst trīs reizes vairāk mazuļu nekā šajā plašajā pasaulē brīvā dabā skrien tīģeru?

HEBE_SS17 (23).jpg

No 2. līdz 4. jūlijam kolekcija “Footprint” tiks prezentēta vienā no nozares nozīmīgākajām izstādēm “Playtime Paris”. 2017. gada pavasara–vasaras kolekcijā “Footprint”, kas tirdzniecībā Latvijā būs pieejama no 2017. gada februāra, bērnu apģērba zīmols “HEBE” vērš uzmanību uz dažu dzīvnieku, iespējams, pēdējiem atstātajiem nospiedumiem. Tāpēc kolekcijas tērpus rotā reti sastopamu, apdraudētu vai izmirstošu dzīvnieku – pandu, degunradžu, ziloņu un tīģeru –apdrukas. Ērtais un rotaļīgais dizains iekrāsojas dūmakaini rozā, persiku, piparmētru, debess zilos un pelnu pelēkos toņos. Kolekciju papildina arī apģērbu līnija pieaugušajiem.

HEBE_SS17 (24).jpg
HEBE_SS17 (21).jpg

Pievēršoties ilgtspējības un klimata pārmaiņu problemātikai, “HEBE” iestājas par ētisku un tālredzīgu ražošanu. Apģērbu kolekcijas raksturo izcila kvalitāte, komforts, pievilcīga estētika un brīnišķīgas ilustrācijas. Apģērbs nenovalkājas un var tikt nodots nākamajām paaudzēm. Tāpat “HEBE” ražošanā izmanto tikai pēc Oeko–Tex un GOTS standartiem sertificētu organisko kokvilnu, kas nav apstrādāta ar kaitīgām ķīmiskām vielām. Zīmola produkcija radīta Latvijā ar mīlestību un rūpēm par bērniem vecumā no dzimšanas līdz 12 gadiem. Tieši pateicoties dalībai pasaules atzītākajās bērnu modes zīmolu izstādēs, “HEBE” eksporta apjoms pēdējā gada laikā ievērojami audzis, vairākkārtīgi pārsniedzot plānoto. Zīmols savu produkciju pārdod Baltijas un Skandināvijas valstīs, Nīderlandē, Lielbritānijā, Francijā, Šveicē, Vācijā, Krievijā, Kanādā, kā arī Austrālijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un drīzumā arī Japānā. “HEBE” ir ieguvusi Savienotajās Valstīs nepieciešamo CPSC sertifikātu, kas apliecina, ka produkts ir drošs, tā detaļas un apdruku krāsa nesatur svinu un citus kaitīgus metālus un ķīmiskus savienojumus.

HEBE_SS17 (19).jpg
HEBE_SS17 (8).jpg

Zīmola darbību un mērķus idejiski un informatīvi atbalsta Pasaules Dabas fonds, un daļu no  kolekcijas pārdošanas rezultātā gūtajiem ienākumiem paredzēts ziedot fonda darbībai. Visiem komunikācijas materiāliem izvēlēts videi 100% draudzīgs papīrs “Cyclus”, kas ražots no otrreizējās pārstrādes šķiedras.

HEBE_SS17 (40).jpg
HEBE_SS17 (15).jpg
HEBE_SS17 (29).jpg
HEBE_SS17 (33).jpg
HEBE_SS17 (18).jpg

Kolekcijas foto sesija tapusi sadarbībā ar stilisti Elīnu Štobi un fotogrāfi Lieni Pētersoni.

Gaidīsim pavasari!

mellenājos

mellenājos

Krāsas dabā

Krāsas dabā