Ideja brīvdienām

Ideja brīvdienām

Šajās brīvdienās Izlaidām Positivus un devāmies lūkot briežus, lavandas un Cēsis. 

_DSC0299.jpg

Briežu dārzs "Jaunozoli"- Umurgas pagastā. Saimniecībā ir vairāk nekā 500 briežu liels ganāmpulks, un nākamo gadu solās izaugt līdz 1000....Lai gan cerēju ( muļķe es ), ka briežus varēs kaut kā tuvāk sajust, tas izdevās tikai pa krietnu attālumu, bet mums tik un tā laimējās, jo mazs bariņš ganījās netālu no saimniecības...Pārējie ganījās meža biezokņos. Teritorija tiem ir gana liela un plaša, kas ir loģiski, bet pastāv iespēja, ka pie žoga nāksies pastāvēt kādu laiku, lai kāds no skaistuļiem iznāktu laukā. Turklāt, jo tuvāk iesi, jo tālāk tie skries. Mums laimējās! 

_DSC0369.jpg
_DSC0374.jpg
_DSC0378.jpg

Māju saimniece atraktīva, sirsnīga un, nu dien, uzņēmīga....Jo paralēli 500 staltbriežiem ir paprāvs vistu pulks, zosis, zirgi, poniji, liela siltumnīca un teritorija, ko pļaut, kā arī griķu lauki pilnā plaukumā. Tā teikt darba pilnas rokas. Brieži varēja palikt arī mežā, toties vistas kolosālas- lielas, mazas, raibas un ļoti skaļas. ( tas pēc 3 gadnieka intereses skalas mērot )

_DSC0306.jpg
_DSC0362.jpg

Zirgus un ponijus ļāva barot ar maizīti, bet vistas tik un tā dabūja savu zāles tiesu, caur būri iemesto.  

_DSC0350.jpg

Lavandu lauki- Lillas Lavander. Limbažu novads, Umurgas pagasts. Ja uzreiz prātā nāk bildes ar plašiem laukiem, kur galu neredz- ilūziju patraucēšu, šeit tomēr Latvija......bet....ir skaisti. 

_DSC0417.jpg

Bērniem ir, kur izskrieties. Plašums liels un gaisā ir jūtama lavandas smarža.

_DSC0423.jpg
_DSC0436.jpg
_DSC0438.jpg

Šodien kā reiz Lavandu svētki, tad nobaudījām arī limonādi ar lavandas sīrupu. Iegādāties varēja lielākās un mazākas slotiņas, spilventiņus un smaržu maisiņus. 

_DSC0448.jpg
_DSC0467.jpg
_DSC0460.jpg

Smaržu slotiņas un slotiņas pirtij.

_DSC0461.jpg

Cēsīs savukārt baudījām pusdienas. Izvēle par labu Zaļajai Zālei. Izcili burgeri. Stāsta, ka labākie pilsētā. Kolosāla apkalpošana. Bērniem gan ēdienkarte mazāk piemērota, bet savus kartupelīšus ar svaigiem dārzeņiem dēls nobaudīja. ( puiši bija īpaši laipni, un sarūpēja to, kas bija virtuvē pieejams ) Hugo izpelnījās antīko auto un komplimentu par lielisko t-kreklu. 

_DSC0487.jpg
_DSC0537.jpg

Ak, jā ! Atmosfēra jau saka priekšā, ka gaidāms kaut kas labs. 

_DSC0515.jpg
_DSC0529.jpg

Vakaru noslēdzām ar Svētavotu Cēsīs.

_DSC0568.jpg
_DSC0548.jpg

Lai jauka vasaras baudīšana! 

Izgaršot Bangkoku

Izgaršot Bangkoku

EsunMees

EsunMees