herbārijs

herbārijs

Iekāpām autobusā un atbraucām uz laukiem. Trīs stundas un esam pavisam citā vietā. Rakstot šīs pāris rindas, fonā man ir obligāti jādzied- gulēja saulīte ābeļu dārzā- kur rotaļā tiek vestas manas bērnības lelles un divi rakari- kaķēni. Atzīšos, ka smagi jūtu līdzi tiem diviem mazajiem, jo tie šobrīd ir divi bērni, kuri tiek audzināti, auklēti, nēsāti, likti gulēt un vēl viņiem tiek piedāvātas citas aktivitātes.  ( tā teikt kopēta visa mana ikdiena- pieveru acis un skatos sevi no malas, pasmejos par sevi )

_DSC0897.jpg
_DSC1038.jpg
_DSC1009.jpg

Vēl tiek daudz fotografēts ar veco Smenu, barotas vistas  ( svarīgākais jautājums- cik visiem gadi? Cik vistām gadi? ) , ēstas ogas no krūma, smaržoti tomāti, vēroti gliemeži, taureņi, mārītes, no dadžiem uz jakas veidoti burti, ar pirkstiem zīmēt smiltīs, un es paralēli izpētei, vācu ziedus, lapas, labību, lai veidotu kartiņu materiālu augustā. Likšu starp Mērnieku laikiem, lai nospiežas.

_DSC0970.jpg
_DSC0952.jpg
_DSC0960.jpg
_DSC0955.jpg

Pērnā rudenī vācu lapas, un veidoju kartiņu materiālu ar lapām. Arī ar krāsainām. 

IMG_6359.JPG
IMG_6887.JPG

Darbs ir laikietilpīgs, bet rezultāts fantastisks. Šogad vēlos izveidot materiālu ar dažādiem augiem no pļavas, dobes un lauka. ( ceru,ka izdosies )

_DSC1019.jpg
_DSC1020.jpg

Lielisks materiāls vārdu krājuma paplašināšanai. ( turklāt dēls ir izteikt vizuāliķis, ja tā var teikt, apgūst ar acīm)

cipari un darbi

cipari un darbi

siermaize

siermaize