mellenājos

mellenājos

Esam iekāpuši īstā vasaras režīmā...Ilgi guļam, vēlu mostamies, ilgi brokastojam....Garlaikojamies, dodamies pie dabas, uz tirgu, uz mežu, uz parku....Cenšos vasaru izdzīvot visās krāsās! Mēs kopā! Abi divi! Šodien, piemēram, ļoti gribējās krāsas un gleznot jūru! Zilu, zaļu, tumšu un bangojošu. Ar sarkanu tēta tankeri. 

_DSC0273.jpg

Šobrīd ir "pareiza satvēriena" periods. Karotei, dakšai un arī otai. 

_DSC0243.jpg

Vispār mēs tādi nedaudz spontānie- pieceļamies, laukā labs laiks? Dodamies! Šodien devāmies mellenēs! Godīgi? Es pirmo reizi biju lasīt mellenes...Fantastiski. mellu muti, melliem pirkstiem, saules stariem un arī ar vienu ērci! ( rāpojošu ) Tā nu fiksi vilcienā, un esam mežā. Mežā ar mellenēm. Saprast un ieraudzīt, ka mellenes aug mežā, nevis tirgū. It kā jau sīkums, bet saprast pašam un ieraudzīt, nu dien ir daudz. 

_DSC0347.jpg

Sauja krūzē, sauja mutē, sauja krūzē, sauja mutē;)

_DSC0335.jpg
_DSC0309.jpg

Kaut kāda mazā romantika. Sēdi piesaulītē uz paladziņa un ēd no mellenāja. Saule acīs miedz, skaties uz dēlu un smaidi. Laimīgi smaidi. Vairāk tak neko nevajag, vai ne? Nu labi, tētis vēl pietrūkst...

_DSC0404.jpg

Paslēpes pa ceļam un esam savā otrajā miera ostā- pie jūras. 

_DSC0464.jpg
_DSC0438.jpg

Lai gan viļņi līdz vēderam, ūdenī nelienam, bet gan slapinām bikses līdz ceļiem...tad vējā uzslienam karogu un žāvējam.

_DSC0594.jpg
_DSC0548.jpg

meklējam kociņus un rindojam ceļu mašīnai un mazajām pēdiņām. Laba sajūtu taka. 

_DSC0504.jpg
_DSC0499.jpg

Eh, vasarā ir fantastiski....Un tā ir tikai pusceļā. Brauciet uz mežu ar vilcienu, vai auto, lasiet ogas, sēnes, ēdiet no krūma jāņogas, skrieniet basām kājām, dariet to, kas jums sagādā prieku. Laukos, mežā, pilsētā, vai pagalma. Gaidiet,kad norimst lietus un leciet pa peļķēm. Mēs mīlam siltumu un sauli, tādēļ mēs bieži pazudīsim brīvajā režīmā, un, protams, ļaujoties arī pilsētas šarmam un iespējām. Viss ir līdzsvarā.

_DSC0621.jpg
EsunMees

EsunMees

Hebe pavasaris

Hebe pavasaris