sajust vienkārši

sajust vienkārši

Man patīk vienkārši, viegli, bet, piekritīsiet, ka ne vienmēr tas ir vienkārši. Reizēm tas prasa daudz spēka, pacietības, nervu šūnu, jo ar maziem bērniem tā viegli nemaz tik viegli nav iespējams. Bet es ļoti cenšos, vismaz man pašai tā šķiet. Un es ceru, ka man reizēm arī sanāk. Bet, ja runājam par svētkiem, tad noteikti es esmu liekama tajā kastītē, kurai patīk tās latviskās dabas sajūtas ienest mājās. Toņos, materiālos, sajūtās, priekšmetos. 

Vēlos dalīties ar mūsmāju dažām vienkāršām idejām, lai radītu mājās svētku sajūtu. Iespējams nav jūsu gaumē, bet iespējams jums noder, lai radītu kādu citu ideju. Iedvesmojoties.

Kad vīrusu sezona atklāta, un mājās nav zaru vainaga pamatnei, tad lieliski noderēt var stieple, vai, piemēram, metāla pakaramais. To var izmantot dažādi. Kā es, ar skujām, vai arī aptīt ar lenti vai auklu, sakarināt dažādas meža veltes, vai cita veida rotājumus. Un pakaramā pakaramais lieliski noder, lai novietotu tur, kur vēlies. Piemēram, pie loga.

_DSC0660.jpg

Atliek tik no tā izveidot apli, vai jebkādu cita veida formu un skujas, vai citus zaļumus tīt apkārt.Un VAINAGS GATAVS!

_DSC0514.jpg
_DSC0510.jpg
_DSC0522.jpg

Šogad manā svētku darbu/ideju sarakstā bija ----> uzzīmēt savu dāvanu ietinamo papīru. 

Šodien to īstenojām kopā. Pavisam vienkārši. Izdomājām, ka zīmēsim, pareizāk nospiedīsim mazas odziņas. Izmantojām zīmuli kā formas veidotāju, tā kā zīmogu. 

Parastais brūnais papīrs, kuru var nopirkt arī maximā, kā arī Baltijas papīrā

_DSC0560.jpg
_DSC0641.jpg
_DSC0651.jpg

Ieritināsimies viens pie otra, lai kopā būtu šovakar ciešāk. 

2017 gads ātrumā

2017 gads ātrumā

radot svētkus

radot svētkus