Februāra priekos

Februāra priekos

Februāris nu pat jau pusē....attopies un pavasaris beidzot sāk smaržot...kā mēs esam noilgojušies.Pēc dzīvības un saules.Janvāra izskaņā sākām veidot planētu Zeme. Lielisks projekts, kuru noteikti ir izmēģinājuši vairums, ja ne visi. Balonam lipināt apkārt papīrus, gaidīt, kad žūst un lipināt vēl un vēl....pacietības treniņš un neziņa par rezultātu. 

_DSC0922.JPG

Negāja jau viegli, jo pacietība trijos gados ir tik, cik trenēta un tomēr no cilvēka atkarīgs, bet rezultāts izdevās, jo man pašai tas bija dzinulis,ka es vēlos redzēt iznākumu. ( Kā nu bez kļūdām. Nedēļu līmējot papīrus izmērcētus līmūdenī, izpūšot balonu, planēta Zeme sarāvās kā rozīne. Smieties vai raudāt?! Iztaisnojot ar rokām no iekšpuses, izdevās puslīdz izlīdzināt apaļo bumbu. )

_DSC0925.JPG

Puzzles. Dažādas. Aktuālās ar dzīvniekiem. Daudz kauliņiem. Bet šīs anatomiskās uzrunāja. Pasūtīju Amazon.com  Atslēgvārdi meklētājā- Beleduc puzzle.

_DSC0955.JPG
_DSC0960.JPG

Stādīt. Plaucēt un gaidīt. Gaidīt dzīvību dīgstam. Izzināt saknes, asnus, sēklas...Lai košāk, zariem pielīmēt pompon bumbiņas...

_DSC0904.JPG

Mēģenēs diedzēt zirņus. 

_DSC1014.JPG
_DSC0986.JPG
_DSC1009.JPG

Pagāšgad audzējām pupu stikla kolbā. Redzot,ka viss izdodas bez zemes iejaukšanās, tad šogad turpinām. Diedzēt caurspīdīgā traukā ir interesantāk, jo viss ir kā uz delnas. katrs augšanas posms ir redzams. 

_DSC0821.JPG

Pavasari gaidīt ir skaisti. Iespējams noder kāda no idejām, bet ja ne....tad, lai skaists jums pavasara gaidīšana slaiks.

Oops!

Oops!

gleznot putās

gleznot putās