svinēt svētkus

svinēt svētkus

Aprīlis man ir īpašs mēnesis. Ļoti. Iepazīšanās pirms 8 gadiem, mana otrā dzimšanas diena, nu jau kā mammai, kā arī svētki manai lapai. Ir tak ko svinēt, vai ne?! Ah, gribētos jau tā apcerīgi, izplūstos epitetos, bet labāk, lai sajūtas runā pašas....

Pirms gada-15.aprīlī- savai lapai uzdāvināju jaunu kleitu. Pavisam vienkāršu, kur noglabāt to, kas man "iekšā" un apkārt.  Šajā laikā esmu dalījusies daudz un dažādās idejās, sajūtās un svētkos. Liels paldies, ka ieskaties, dalies un iedvesmojies. Man ir liels prieks par katru no jums, kurš ieskatās. Cipari paliek cipari, bet facebook cipari liek smaidīt ;) Sīkums, bet patīkams.

Šogad aprīlis nav bijis viegls. Emocionāli grūts. (Iespējams) Jūs jau zināt, kāda ir tā sajūta, kad lidlauks ir ārkārtīgi tālu,  un manos spēkos ir vienīgi tas, kā turpināt gaidīt, saņemties, izsāpēt, ja gribās un turpināt celties ar smaidu, ka esmu garā stirpa. ( jo nav jau variantu ) Viegli uzrakstīt- grūtāk ik vakaru par to runāt ar dēlu. Esmu jau minējusi, ka visgrūtākais ir mirklis pirms -palaist- un brīdis, ( dažreiz brīdis ievelkas mēnesī ) kad apzinies, drīz....pavisam drīz atkal satikšanās.....Tad gan liekas, ka dienas velkas kā mēneši. 

Šodien vēlos ar jums visiem dalīties savā priekā! Dzimšanas dienā! Tas jau tāds mazs prieks plašajā sajūtu virpulī.....šo lapu izveidoju, jo jutu, ka man ir ko dot....jocīgi, bet  joprojām tā jūtos! Man tas nāk pavisam viegli, brīvi un nesamāksloti. Tā es izpaužu savu es, uzlādēju savas pustukšās baterijas un skrienu tālāk ar pilnām. Tas gan, es nedalos ikdienas vecākošanās pārdomās, problēmās un risinājumos, savā pieredzē bērnkopībā un ikdienas gaitās, bet atzīšos, man to nu dien neprasās. Iespējams nemāku, jo pārāk daudz pienākumu ikdienā. Bet šis ir tas veids, kā es sevi izjūtu, runājot ar pasauli. Jums. Bet ir, ir tas viss arī man. Tā ir tā labā ziņa. 

Untitled-1.jpg
_DSC0422.jpg

Mani joprojām aizrauj process. Fotogrāfija. Krāsa. Svinēt mirkli. Ceļot. Aizrauj bērnu brīvība, vieglums un patiesums it visā. Brīvais lidojums darbojoties. Jā, esmu estēts līdz brošai, un tā ir mana vājā vieta. Nemāku un bieži pat negribu viegli. Mans skaistums ir sīkumos. Patīk radīt klusumā vienai... 

_DSC0412.jpg
_DSC0410.jpg
Untitled-2.jpg

Svinēsim kopā?.... sajūtas..... 3 gadus ar manas bērnības mīļāko un arī gardāko....

KŪKU

_DSC0509.jpg

Mani mammai, protams, sanāk vislabāk, bet es cenšos katru reizi, lai katrs kumoss mani aizvestu bērnībā. Mācos un mācos. ( iespējams, ka man jau sanāk, tik mammai grūti to atzīt..;D ) Bērnībā katros svētkos draugus cienāju tieši ar šo kūku. Bija pat puisis, kurš nāca ciemos tikai tāpēc, ka bija šī kūka...Čau, Māri! Un paldies kūkai, ka draugi nāca ciemos;) bet cerams, ka ciemos nāca manis ne kūkas dēl...;)   Ballītes bija neaizmirstamas. Un kas ir svētki bez kūkas! 

Ceru, ka jums garšos....vecā, labā kakao kūka!

_DSC0679.jpg
_DSC0687.jpg

Te arī mazs noslēpuma stūrītis, ar ko dalos....top! Nē, nē, tikai mieru,  tā nebūs grāmata  par ēdienu, bet gan par receptēm....IDEJU RECEPTĒM! .....manī ir tik daudz ideju un vēlmes darīt, dot, kaut dienu nedēļā būtu vairāk, mazliet vairāk spēka, uzņēmības un rocības. Dzinējs pagaidām darbojas labi;) Rokas un sirds īstajā ietā.

Untitled-3.jpg
_DSC0690.jpg

Recepte studijā

Mīkla

 • 1 glāze miltu
 • 1 glāze skāba krējuma
 • 1 glāze cukura
 • 2 vai 3 olas
 • 2.ēd.k. kakao
 • nedaudz soda

Glazūra

 • 50 g sviesta
 • 4 ēd. k. cukurs
 • 2 ēd. k. kakao
 • 3 ēd. k. piens                 To visu sajauc un peldina karstā ūdens peldē
Untitled-4.jpg
 1. olas dzeltenumus sakuļ ar cukuru, pievieno krējumu un samaisa
 2. pievieno miltus, sodu un kakao. Tad iemaisa sakultu olas baltumu. (iecilā lēnām )
 3. lej mīklu kūkas formā un cepj 190 grādos....

Gatavs!

_DSC0724.jpg
Untitled-5.jpg
_DSC0623.jpg

Daudz laimes- darboties mājās- Un Paldies,vērotāj, līdzi darboties gribētāj un  lasītāj! 

Paldies par labajiem vārdiem, kurus reizēm saņemu, tie iedvesmo darboties un doties uz priekšu....nu dien!

Daudz laimes dzimšanas dienā, Zane!

grozāmie makaroni

grozāmie makaroni

lelles.trauki.puiši.

lelles.trauki.puiši.