gaisma un ziedi

gaisma un ziedi

Laiks paskrējis nemanot un atzīšos, ka biju jau mazliet noilgojusies pēc darbošanās. Ai, nu labi, pietrūkst jau pietrūkst darbošanās ar bērniem. Krāsu, otu, ideju un bērnu čalu. Tur ir kaut kas īpašs, kas piepilda, bagātina un iedvesmo. To sauc laikam par gandarījumu. 

Vasara it kā ir pašā sākumā. Brīvlaiks, laiskošanās un bez ritma dienas paskrien brīvajās rotaļās. Par to, ka bieži dzirdu vārdu- garlaicīgi- mazliet jau priecājos, jo zinu, ka pēc dažām minūtēm es ieraudzīšu pavisam citu ainu. Tik daudz garlaicībā radītu brīnumu, neesmu manījusi ilgu laiku, šobrīd laikam notiek kaut kāds sprādziens ideju ģenerēšanā. Bet tomēr ik pa laikam man tiek palūgts- padarīsim kaut ko kopā?......Lai gan pēdējā laikā ir sanācis atteikt kādam lielākam projektam, vai ķerenēm, bet ko darīt?! ir arī jāmācās šajā posmā just līdzi, saprast un pasaudzēt. Un paldies par to. Paldies par empātiju. 

Šovakar ļāvāmies kādam projektam. Iespējams jums arī sagribēsies uzmeistarot ko līdzīgu. 

Gaismas un ziedu TV, kā man to nosauca dēls. 

_DSC0456.jpg

Neko daudz jau nevajag. Pa ceļam saplūkti ziediņi, smilgas vai lapiņas. Kartons ( kaste). Pārnesuma plēve, bet domāju, ka var arī noteikti izdoties ar parasto skoču?

  • izgriež caurumus
  • uzlīmē plēvi ( pārnesuma plēve ploterēšanai )
  • un lipina ziediņus 
  • kad viss salīmēts-salipināts, tad pa virsu uzlīmē otru plēves kārtu....
_DSC0462.jpg
_DSC0460.jpg
_DSC0468.jpg

Ziediņus kārto kā nu gribās. Dažus aizņēmāmies no palodzes puķu dobes.

_DSC0487.jpg
_DSC0490.jpg
_DSC0498.jpg
kopa.jpg

Nav nepieciešams speciāli pirkt kasti, pietiks ar kartona gabaliņiem, kurus var sastiprināt pēc tam vienu virs otra ar striķīšiem, izveidojot glezniņas. 

iedvesma Pinterestā

iedvesma Pinterestā

svētku miers

svētku miers