grāmatu TĀRPI

grāmatu TĀRPI

Es esmu īsts ilustrāciju mīlis, tad nu loģiski, ka allaž ilgi pētu un apbrīnoju tehniku, izdomu, fantāzijas lidojumu. Dēlam savukārt ļoti patīk izzinošās grāmatas, kuras, protams, papildina ilustrācijas. Aizraujoši fakti, kuri garšīgi pasniegti. Tārpi, bites, skudras, zarkukaiņi un citas sīkās radības. Dēla mīļākie izpētes objekti. Tad nu kukaiņi arī grāmatu plauktā. Pie garšīgām grāmatām noteikti varu pievienot pašu jaunāko jaunpienācēju mūsu grāmatu plauktā.

_DSC0365.jpg

Viss, ko mazajam pētniekam vajag. Teksts ar jautājumiem un atbildēm. Interesanti fakti. Fantastiskas ilustrācijas. Pētot šo grāmatu, esmu iedvesmojusies, lai radītu mākslu kopā ar dēlu. Par to, tad citā reizē....bet grāmatā izlasīsi arī par radībām, kuras dzīvo tavā mājā, dārzā un daudz kur citur. Uzzināsi, ka zirnekļiem ir 48 ceļgali, ka sliekas ēd akmeņus un smiltis, un daudz ko vēl jaunu un interesantu.

_DSC0367.jpg

Kukaiņi. Uzlīmes. Kuram bērnam gan nepatīk uzlīmju grāmatas. Vai ne?...Kādu laiku atpakaļ ieklīdu Jāņa Rozes grāmatnīcā, kur angļu valodas plauktā atradu lielisku grāmatu/žurnālu angļu valodā. 

_DSC0374.jpg

Grāmata ar fantastiskiem foto attēliem no dabas, kuros jāielīmē attiecīgie kukaiņi, tārpi, skorpioni, bites, tauriņi utt....Tas viss angļu valodā. 

_DSC0375.jpg

Pirmie 1000 vārdi angļu valodā. +500 uzlīmes.....Nu dien lieliska! Grāmatā atradīsi dažādas interesantas tēmas un pie katras tēmas, attiecīgi jāatrod uzlīmes ar vārdiem. Dēls lasīt vēl neprot, bet vizuāli lasa gan. Meklē burtus, vārdus, bildes un līmē uzlīmes. Šī noteikti ir uzmanību noturoša grāmata, turklāt rada interesi par angļu valodu.

_DSC0384.jpg
_DSC0385.jpg

Zīmēsim grāmatā....Šī grāmata, manuprāt, būs interesanta arī pavisam maziem bērniem, gleznojot kopā ar mammu vai tēti. Liels palīgs vecākiem, kuri mazliet apmulst, atverot krāsu bundžas, jo īsti nezin, ko un kā piedāvāt bērnam. Mazais špikeris fantastiskām un gaužām vienkāršām idejām, kuras pēc tam var attīstīt citā līmenī. Piemēram, uzzīmēt viļņus jūrā, uzgleznot uguns liesmas, ar plaukstu nospiest gailim seksti un vēl un vēl....kas var būt labāks par grāmatu, kurā ir atļauts gleznot. 

_DSC0393.jpg
_DSC0394.jpg

Kur rodas milti?....Arī šī grāmata ir izpelnījusies lielas simpātijas. Aiz vien biežāk tiek izvēlēta pirms miega, kā pasaka. Izzinoša. Lasot var izzināt visu pārtikas produkta ceļu līdz veikala plauktam. Kā arī uzcept pankūkas pēc ilustrētas receptes....

 Man kā mammai vislielākais prieks ir tad, kad grāmatā izlasīto, saliek kopā ar dzīvē redzēto...iesēdās graudos un izstāstīja visu grauda ceļu.

_DSC0284.jpg

Grāmatas iegādātas:

  • Jāņa Rozes grāmatnīcā
  • Mr. Page Book store veikalā uz Mieras ielas 4....( Šo veikalu ir vērts apmeklēt, jo tur atradīsiet daudz skaistu, neredzētu grāmatu. Visu varēsiet apskatīt un pārlapot baltos cimdos, kurus iedot, ienākot veikalā) 
  • Grāmatas noteikti var meklēt arī --------ŠAJĀ ADRESĒ...piegāde bez maksas

Un kuras ir jūsu bērniem mīļākās grāmatas?

piektais gadalaiks

piektais gadalaiks

mans MINIMUMS

mans MINIMUMS