izšūt grāmatu

izšūt grāmatu

Kā jau minēju, šogad vairāk dalīšos ātrās idejās un iedvesmās. Labi, jau labi, es gan šo darbu nenosauktu par ātro, bet iedvesmu vēlos nodot jums. 

Tie, kuri seko man instagrammā, ir pamanījuši, cik nu jau paredzama esmu kļuvusi savās radošajās lietās. Es runāju par izšūšanu. Kad gaidīju meitu, pamēģināju. Man tik ļoti ir iepaticies izšūt, ka nu jau šī nodarbe ir kļuvusi par manu hobiju, un izšūt priekš manis nav jaunais un stilīgais, bet gan veids, kā realizēt idejas. Turklāt nomierināties. Pabūt ar sevi. Sadzirdēt savas domas.

Tā kā izdot grāmatu nepieciešams liels ieguldījums un finanses, tad izdomāju, ka varu to iz/sašūt. Mazliet jau pasmējos pie sevis, kad prātā par to domāju. Bet man divreiz nav jāsaka, mēģināšu. Nav jau ko zaudēt.

Tā kā tā būs meitas pirmā grāmata, tad tai jābūt tādai, kuru var noteikti arī pagaršot. Loģiski, vai ne?! Tā es nonācu līdz garšu grāmatai. Augļi. Ogas. Dārzeņi.

_DSC0055.jpg
_DSC0051.jpg

Viss top! Un man ar katru izšūto dārzeni/augli/ogu process aizrauj vairāk un vairāk, jo tik ļoti vēlos redzēt gala rezultātu. 

Kā jau minēju:

  • sāku ar ideju
  • atradu audumu. izvēlējos lielumu. sazīmēju uz auduma grāmatas lapas.
  • uz tām uzskicēju dārzeņus/augļu un ogas
  • un aiziet!

Reizēm man jautā, kādus dūrienus izmantoju, lai izšūtu kādu attiecīgo laukumu. Man nav konkrētas atbildes, ļoti vados pēc sajūtām. Saku- visparastākos;) Tos, kurus astotajā klasē iemācījos. 

_DSC0047.jpg

Kad visu būšu izšuvusi, tad atliks tik sašūt lapas kopā un gatavs! Ceru, ka rezultāts būs tā vērts! 

Lai jums radoši lido domas un darbi! Tiekamies! 

uzmini, nu!

uzmini, nu!

mēness vēja zvani

mēness vēja zvani