bišu vaska audums

bišu vaska audums

Par bišu vaska audumu man mamma stāstīja jau sen, cik to ir viegli pašam uztaisīt. Tajā laikā dzīvoju laikam citā realitātē un neiedziļinājos teiktajā. Līdz brīdim......Dēla b/d piedaloties eko skolas projektu ietvaros, bija iespēja pašam pie tāda tikt. Uz pasākumu, izveidot pašam, diemžēl netikām, jo rokas divas, kājas divas, vakars garš, darbu un pienākumu vairāk kā gribētos.

Bet tas neapturēja to pamēģināt izveidot pašiem. Pffff... nu tas tak traki elementāri! Jums arī tādas lupatiņas noteikti vajag. Nopietni! Turklāt tik skaisti, kad atverot ledusskapi, uz mani raugās ziedos ietērpts siera klucis. Un piknikos līdzi paķert burkānus iesaiņotus, maizītes vai desas gabalu. 

_DSC1374.jpg

Atliek tik iegādāties bišu vaska kluci, saplēst kādu vecu, skaistu kokvilnas audumu, un sagludināt. Un gatavs!

_DSC1376.jpg
_DSC1384.jpg

Mana kļūda-----.> nepaklāt cepamo papīru no abām lupatas pusēm...Kā reiz sagadījās tā, ka tas bija uz beigu stadijas, un otrajā pusē paklāju parastu papīru. Rezultātā vasks iesūcās arī tajā. Esiet gudrāki par mani un klājiet gan no augšas, gan apakšas. 

  • iespējams nākamajiem audumiem izmantotu smalko rīvi, nevis griezt vasku ar nazi. Tad to darbiņu varētu arī darīt bērni.
_DSC1404.jpg
_DSC1408.jpg

G A T A V S!

_DSC1432.jpg
Dino balle

Dino balle

eko skola

eko skola