Dino balle

Dino balle

Hei! Beidzot ir pienācis brīdis, lai dalītos ar dažām idejām, ja nu kādam no jums top vai taps Dinozauru balle. Šo -Dinozauru izrakumu komplektu -var izveidot tā pat vien. Kādiem ikdienas brīžiem. Bet, ja seko modes tendencēm un strikti piekop-likt bērnam mieru, nepiedāvāt un pēc iespējas mazāk nodarbināt, ļaut garlaikoties, lai dzimtu jauni brīnumi, tad šo laid gar ausīm. Lai gan es uzskatu, ka viss ir līdzsvarā, attieksmē un, kā mēs katrs pieejam lietām.

Tātad ....mums bija balle. Un ciemiņiem dāvinājām dāvanu. Dinozaura izrakumu komplektu. Lai tādu izveidotu, ir nepieciešams neliels dinozaurs. Man laimējās atrast dinozaura skeletus, kuri tematiski der vislabāk. 

_DSC0797.jpg
_DSC0798.jpg

Vēl nepieciešams:

  • trauki
  • ģipsis
  • otiņas
  • kaut kas līdzīgs kaltam- mūsu gadījumā tie bija kociņi.
_DSC0792.jpg

Var izmantot visparastāko veikalā nopērkamo ģipsi, bet tas ātrāk un vieglāk sadrups, un tas nebūs balts. Šis ir nopērkams nelielā iepakojumā /  mājas apstākļiem tātad perfekti/, ātri sacietē, ir balts un viegli sajaukt. Tālākais process daudz maz saprotams. Sajaucu ģipsi, leju traukā, ielieku skeletu un gaidu, kad sacietēs. 

_DSC0810.jpg
_DSC0869.jpg
_DSC0883.jpg
_DSC0808.jpg
_DSC0829.jpg

Un Dinozaura izrakumu komplekts ir gatavs! Lieliska nodarbe, kas ienes mājās nedaudz klusuma, aizrautības un pacietības. 

ps. tie, kuri īsti nesaprot, kāpēc ir pievienota otiņa, tad, kā jau īstos izrakumos, arheologi strādā uzmanīgi. Slauka lieko nost, lai netraumētu atradumu. 

_DSC0899.jpg

Atliek to visu jauki sasaiņot, kā nu katram labpatīkas. 

_DSC0917.jpg
_DSC0003.jpg

Ballītē sacienāt draugus ar šokolādes Dino kūku un uz atvadām pateikt- paldies, draugs, ka atnāci! 

_DSC1010.jpg

Un, protams, kas ir ballīte bez ielūguma! Pavisam vienkārša un fiksa ideja ielūgumam. 

/ sapludināt kartonu ar ūdens krāsām. Piesiet nelielu dinozauru ar auklu. Otrā pusē informatīvais teksts /

_DSC0308.jpg
bišu vaska audums

bišu vaska audums